Tynki gipsowe Jelenia Góra

Tynki gipsowe Jelenia góra są wykonane profesjonalnie ponieważ pracujemy tylko na sprawdzonym i przetestowanym sprzęcie tynkarskim takim jak PFT , MAKK czy MAY. Tynki gipsowe wykonujemy wyłącznie na najlepszych materiałach wiodących producentów: KNAUF, KREISEL, BAUMIT, MAXIT, PROTEKTOR. Ponadto stolarka okienna,a także drzwiowa, przed wykonaniem jakichkolwiek prac, jest obowiązkowo zabezpieczana.

Podłoża chłonne typu pustaki ceramiczne czy beton komórkowy zawsze gruntujemy środkiem gruntującym GRUNDIERMITTEL. Z kolei podłoża betonowe, stropy i inne betonowe elementy prefabrykowane gruntujemy przy użyciu BETONKONTAKTU, czyli środka, który zwiększa przyczepność tynku gipsowego do podłoża.

Ponadto na wszystkie elementy wydające się być narażone na pęknięcia (zazwyczaj są to różnego rodzaju łączenia) zakładamy dodatkowo siatkę elewacyjną, która ma na celu zabezpieczyć powierzchnię tynkowaną przed pękaniem. Na wszelkich tynkowanych przez nas ścianach zawsze staramy się uzyskać efekt  idealnych pionów i kątów 90 stopni.

Co za tym idzie wytynkowane przez nas powierzchnie mają nie tylko jednolitą strukturę, ale są przede wszystkim wyjątkowo gładkie. W trakcie naszych prac oraz po ich zakończeniu,pomieszczenia, w których pracowaliśmy pozostawiamy czyste i wysprzątane.

Zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych klientów i służymy dobra radą podczas wyboru materiałów. Doradzamy również podczas przebiegu wykonywanych prac. Nasze Tynki gipsowe jelenia góra wykonujemy na terenie miast Wrocław Lubin Legnica tynki maszynowe

Co więcej, wykonane przez nas tynki udzielamy gwarancji 5 lat.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości tel.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes