Tynki cementowo wapienne Jelenia Góra

Wykonujemy tynki cementowo wapienne Jelenia Góra aby twój nowy dom prezentował się wspaniale. Przed przystąpieniem do tynkowania  właściwego każda powierzchnia pokrywana jest obrzutką cementową, która ma na celu zmniejszenie chłonności podłoża, a przede wszystkim uzyskanie lepszej przyczepności do powierzchni, która jest aktualnie tynkowana.

Efekt gładkiej i regularnej struktury ścian uzyskujemy przy użyciu zacieraczek mechanicznych. Co więcej, na wszelkie elementy narażone na pęknięcia (różnego rodzaju łączenia) zakładamy dodatkowo siatkę elewacyjną, która ma na celu zabezpieczyć powierzchnię tynkowaną przed popękaniem.

Na wszystkich tynkowanych ścianach staramy się uzyskać efekt  idealnych pionów i kątów 90 stopni. .

W trakcie naszych prac oraz po ich zakończeniu, pomieszczenia, w których pracowaliśmy pozostawiamy czyste i wysprzątane. Stolarka okienna oraz drzwiowa przed wykonaniem wszelkich prac jest również solidnie i skrupulatnie zabezpieczana.

Pracujemy tylko na sprawdzonym i przetestowanym sprzęcie tynkarskim takim jak PFT , MAKK czy MAY.

Tynki wykonujemy wyłącznie na najlepszych materiałach wiodących producentów: KNAUF, KREISEL, BAUMIT, MAXIT, PROTEKTOR.

Zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby i zalecenia naszych klientów oraz służymy poradą w doborze materiałów i przebiegu wykonywanych prac. Jelenia Góra tynki cementowo wapienne Wrocław Legnica Lubin tynki tam wykonujemy

Co więcej, wykonane przez nas tynki udzielamy gwarancji 5 lat.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości tel.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes